Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nálatok hogy történt...

Lányok! Nálatok hogy történt a mellnövekedés?

Figyelt kérdés

Olyan 10 évesen kezdett el nőni a mellem, és úgy, ahogy írni szokták, tehát a mellbimbóudvar megduzzadásával.

Viszont azóta NAGYON lassan nőtt, és úgy veszem észre, hogy 1-2 éve nem változott.


A melleim nagyon kicsik, de ami jobban zavar, hogy a mellbimbóudvarom még mindig csak akkor megy a mellem szintjébe, ha kiráz a hideg, vagy ha fogdosom. Amúgy meg olyan nagy, és pufi, feszül, mintha levegővel lenne tele.

Olyan ez az egész, mintha a mellbimbóm nőni akarna egy nagy mellhez, de a szerencsétlen melleim meg feladták a dolgot.


Utálom a melleimet, sokat sírok miattuk.


Amikor olyan pufik és nagyok a bimbóudvaraim, akkor csőmellem van.

Viszont ha összehúzódnak, akkor normális, és olyankor semmi bajom vele!


2 dolog megfelelne:

-Ha megnőne a mellem, és így nem lenne wc-papír guriga alakja, ha megduzzadnak a mellbimbóudvaraim.

-ha a mellbimbóudvarom belesüllyedne a mellem szintjébe örökre.


12 évesen jött meg (nyáron 3 éve lesz).

Volt egy nagy magasságnövekedésem, olyan egy éve.

Fenekemen, combomon nőiesnek mondanám magam, ott elég zsíros vagyok... De a mellemen?!

Testszőrzetem megvan, viszont mostanában mintha ott lent kezdene sűrűsödni, és meg ki a bugyim vonalából (tehát szélesebb vonalban vagyok szőrös)

Illetve a menstruációm sem állt még be, sokszor késik.

A melleim nem fájnak igazán, nyomkodásra sem.


Én még serdülőkorban vagyok? Változhat? Vagy örökre ilyen csőmellem lesz?! Anyukámnak szép nagy mellei vannak (kimondottan nagy neki), ugyanúgy ahogy a nagyszüleimnek is...

Miért van ez? Nektek hogy volt, lányok? Volt olyan, aki így volt, mint én?


Ilyen alakúak a melleim, csak sokkal (!) kisebbek (kb. feleekkorák), és a duzzadt bimbóudvar alatt alig van zsír, szemből nézve nem is nagyon látszik, hogy van alatta.

[link]

De ha ilyen melleim lennének, az nem zavarna! Ilyenről álmodozok. :(


NAGYON depis vagyok miatta, mert tudom, hogy rengeteg felnőtt nőnek van ilyen melle, illetve hasonló kérdéseknél azt írták, hogy nem fog változni...

Igazából nem is tudom miért teszem fel ezt a kérdést, mert tudom, hogy nem fog változni, csak egyszerűen nem bírom elfogadni... Ránézek a melleimre, vagy hozzájuk érek, és sírógörcs jön rám. Teljesen kikészülök, undorítónak tartam magamat.


Vélemények? Tapasztalatok?

14/l (nyáron 15 leszek...)



2013. márc. 23. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:

Találtam egy jobb képet...

[link]

2013. márc. 23. 21:41
 2/7 anonim válasza:
100%
Ahogy a menzesz is, úgy a mell formája, alakja is emberfüggő. Ne szomorkodj emiatt, még bőven fejlődhetsz, hiszen serdülőkorban vagy. Felesleges depizned emiatt, csak türelemmel kell várnod. Ha nagyon zavar, menj el nőgyógyázhoz és őt kérdezd ki erről, hiszen ő tudja erről a legtöbb dolgot.Baj biztos nincs ezzel, és lehet hogy legalább meg is nyugodnál:)Senkise tökéletes, télleg csak idő kérdése az egész.
2013. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fejlődés egy hosszú folyamat. Ne aggódj a melled miatt, mert kb. 20 éves korodig nőhet, és változhat a formája is. Legyél türelmesebb! Egyébként sem a melle tesz egy lányt értékessé, hanem a belső tulajdonságai.
2013. márc. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
jaj, nekem is ilyen bajaim vannak... én is úgy tudom, hogy nem változik, de hallottam olyanról akinek helyre jött :P. Edzéssel (taláán) megváltozhat az alakja. Amúgy ha hiszed ha nem, elég sok fiúnak ez is bejön, és aki szeret így is szeret :D
2013. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen de azért mérete van ,de a menszim meg nm jött meg !
2013. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Meglátod.. Majd szép lassan megnől.

Emiatt ne szomorkodj.:)

Számtalan nőnek ilyen a melle s a férfiaknak semmi baja vele.

Szóval neked is ajánlom h szép lassan barátkozz meeg vele.

2013. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia tudom régi kérdés de változott valamit?
2016. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!