Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 napja késik a menstruációm,...

11 napja késik a menstruációm, de terhes nem vagyok, mi lehet az oka? a teszt negatív lett.

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Előtte rendszeres volt a menstruációd? Mindig védekeztek?
2013. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen rendszeres volt mindig.Egyszer volt hogy késett még régebben de akkor nagyon durván felfáztam!Hát a megszakításos módszert választottuk sajnos ezért is aggódok hogy terhes lehetek,de szerintem a teszt az már kimutatta volna ha baba lenne a dologban nem?és még csak egy halvány jele se volt a babának egyértelműen negatív volt a teszt.
2013. márc. 24. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos így nem sokat lehet mondani. Ha továbbra sem jön meg végezz még el teszteket, akár többfélét is. És mindenképp jelentkezz be nődokihoz. Akár ciszta is okozhatja.
2013. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt hogy kesett, sot tobb, mint ket honapot. Szerintem csinalj meg egy tesztet elso vizeletbol, aztan irany az orvos az is lehet, hogy hormon zavarod van vagy cisztad.
2013. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!