Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami görcsoldó módszer/gyógy...

Valami görcsoldó módszer/gyógyszer?

Figyelt kérdés
Nekem nem minden hónapban, de általában nagyon erősek szoktak lenni a görcseim. Nem tudom mi használna, a nospa csak akkor segít, ha nem olyan erősek a görcsök, az Algoflew-M szintén csak alig használ. Valami más gyógyszer esetleg? Olvastam még az Algopirinről,de vérzésem így is nagyon erős és azt hallottam az csak még erősebbé teszi. És nem is biztos, hogy bevehetem. 14L

2013. márc. 25. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Algopirin nem görcsoldó, hanem fájdalomcsillapító és ma már vényköteles lett, tehát csak úgy adnak a patikában, ha orvos írja ki.

De egyébként fájdalomcsillapítót és görcsoldót vehetsz be egyszerre. És a No-Spa-nak is van a forte változata.

Sajnos nekem ezek nem segítettek, annyira görcsöltem, bár a Nurofen egész jól hatott, de a végül már az sem, csak az injekció.

És van akinek ilyenkor a torna is segít, ami kifejezetten ilyen görcsökre van, nézz utána a neten.

2013. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se hat pl az Algoflex M. Én amióta menstruálok, Meristint használok, most már sajnos ez is csak receptre kapható, de én még így is ragaszkodok hozzá. Mindig segített.
2013. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pixiee válasza:
Nekem is egy időben nagyon erős hasi fájdalmaim voltak emiatt.. Azonban anyum mondta hogy ne szedjek rá gyógyszert, mert rászokom.Próbáld kibírni, és nem rögtön gyógyszerezni magad.Majd egyre enyhébb lesz, nekem bevált..ha azonban mindenképp bogyóra van szükséged, én úgy hallottam hogy az Algoflex-M használ rövidebb időn belül(tehát gyorsan is hat)...Remélem sikerül megoldanod :))
2013. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Meristin (vényköteles)
2015. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!