Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha anyukám és a nagymamám is...

Ha anyukám és a nagymamám is mellrákos volt, mennyi az esélye, hogy én is rákos leszek? (14/L)

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 17:17
1 2
 11/13 csibe0714 válasza:
Ez nem így működik, hogy mennyi az esélye...a rák hajlama genetikailag örökölhető, de rengeteg függ az immunrendszerünktől,a bennünket ért hatásoktól pl:hormon készítmények, életmód stb....nekem sajnos volt ez a betegségem tavaly( 31 éves vagyok)...de ne ezzel foglalkozz!!!!!! Többet árt a stresz és a betegségtől való félelem mint bármi!!!!! erre nincsenek sémák,ki miért esik bele vagy miért nem! Amúgy is mindenkit már ezzel riogatnak! manapság vagy minden rákkeltő vagy minden rákmegelőző...
2013. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 csibe0714 válasza:
Én most látom, hogy a dokik is szinte vakon tapogatóznak...Minden agyban dől el!!!!!!
2013. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ivilicious ***** válasza:
nekem is mell rákos nagymamám (eléggé haldoklik már..és 52 éves csak..én 20) ,másik nagymamámnak is voltak ilyen gondjai....elég sok esély van rá,csak figyelni kell!
2013. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!