Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem nött meg a mellem?

Miért nem nött meg a mellem?

Figyelt kérdés
Nem tudom , hogy miért kicsik a melleim, nemhogy kicsik hanem semmilyenek nincs mellek a velem egykorú barátnőimnek sőt még a kissebbeknek is nagyobb mint nekem.15/L vagyok.Vajon miért????????Ez a nagy kérdésem.......:).....Normális válaszokat kérek....kösziiiii

2013. márc. 27. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

még csak 15 éves várj 20-21 éves korodig addig még nőhet bőven

van aki későn érő típus lehet,hogy te is közéjük tartozol.

nézz körül a rokonaid között, és anyud mellét hogy mekkorák- na kb olyanokra számíthatsz. a gének is meghatározóak.

2013. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen...köszi szépen....
2013. márc. 27. 18:40
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

én nem vagyok későn érő,még is kicsi. pont ma kaptam egy "oltást" emiatt. istenem..aztán még az a csaj nézett furcsán amikor azt mondtam hogy attól még hogy korán elkezdett nőni,még nem feltétlen lesz nagy -.- és ez igaz arra is hogyha valakinek későn kezd el nőni,attól még nem biztos hogy kicsi lesz. (kiemelem hogy ezt egy olyan csaj mondta nekem aki kövér és úgy van nagy melle). bocsika,ha én is kövér lennék,akkor nagy lenne. persze van olyan aki kövér és kicsi van,de ez ritka.

ebben a korban amúgy is szerintem inkább legyen semmilyen,mert hát kinek legyen nagy? meg ha valakinek nagy,akkor már értékesebb? NEM. mert senki sem tehet arról hogy kinek mekkora van és az emberi értékek amúgy sem ettől függenek.

aki megszól,annak ezeket nyugodtan mondd a szemébe! ha meg megsértődik,akkor neked ad igazat! :)

2013. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Tényleg várj még egy kicsit. De azt se felejtsd el, hogy a férfiak egyik fele konkrétan a kismellű sportos csajokat kedveli, és nem tud mit kezdeni nagy, puhán omló emlőkkel, és pont majd olyan lányt fog keresni, amilyen te vagy. Fel a fejjel, ha két melbimbód van már, akkor a azok férfiak, akik önmagadért, a személyedért szeretnek meg, pontosan úgy fognak majd kívánni, ahogy szeretnéd.
2013. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még bőven nőhet a melled, ne legyél türelmetlen! :) Azt meg pláne ne nézd, hogy másnak nagyobb melle van, mert mindenki más ütemben fejlődik, de senki nem tehet arról, hogy mekkora melle lesz!!!
2013. márc. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Makiverem97 válasza:
55%
Kálmàn te vagy az?
2013. márc. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy vékonyabb testalkatú vagy?

Én egész eddigi életemben az osztály legvékonyabbja voltam lányok közül, elkerültem gimibe, elsőben ott is, mint a kisujjam. Idén elkezdtem hízni és fent is nőtt... Mostanra kb mindig azzal jönnek a fiúk, hogy húúúúú, mekkora (na jó azért nem Pamela Anderson méretű), pont a fiúknak állítólag ideális méretű:D Szóval csak türelem:))

2013. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsónak: az tök jó! :D ha a fiúk is így dicsérnek.. jó önbizalom növelő? :)
2013. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Ezzel én is így vagyok. Nekem is kicsik a melleim, épp hogy kitöltöm a 70/A-s melltartót. Kb. 13 éves koromban kezdtek el nőni, azóta alig nőttek 1-2 centit. Engem eléggé zavar, irigylem azokat a lányokat,akiknek nagy mellük van.Viszont remélem, hogy megnőnek. :) 15/L
2013. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hasonló :(
2013. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!