Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Cziáky Tamás miskolci...

Dr. Cziáky Tamás miskolci nőgyógyászról valaki esetleg némi információval tud szolgálni?

Figyelt kérdés

Először mennék nőgyógyászhoz (menstruációs problémák miatt).A kérdés az lenne hogy mennyit kér egy magán rendelésen?És mennyi ha korházi ellátásban részesülök? Teljesen tájékozatlan vagyok ez ügyben :( És tapasztalatok?

Válaszokat előre is köszönöm


18/L



2013. márc. 27. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem ne menj egyedul. Ha van, aki kifizeti, akkor menj maganba! Utana, mar mehetsz a korhazba is rendelesre, de az elso miatt gondolom mehetnel egy nyugisabb helyre.


Masreszrol, Cziaky-ra keress ra a neten: név + vélemény. Sok helyen irnak rola.


Ha nem tetszik, amiket irnak, en javaslok neked mast, aki tokeletes elso alkalomra (plusz utana is) mert abszolut nem erzel semmit, kedves es gondoskodo, es elmagyarazza a dolgokat. Ha elmondod neki, hogy meg nem voltal ilyen orvosnal, akkor biztos vagyok benne, hogy o ezek alapjan nem kezel ugy, mint barkit, aki mar 2Ox volt. Vrastyak Peter, a batohazban rendel vagy a semmelweisben (o itt is cukipofa lesz, csak nem mindig vannak ott az orvosok a napon, amikorra idopontot kersz. Ezert aznap fel kell a rendelot hivni, h o van-e ott)

2013. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2013. márc. 29. 10:50
 3/3 Katalin01 válasza:
Nem ajánlom, hangulatember de általában mogorva és ingerült. És nem olcsó!
2016. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!