Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent ez, terhes lehetek?

Pcsillus kérdése:

Mit jelent ez, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Uterus nagysága 5,07x2,98x3,87 cm, endometrium 0,61 cm! És ma van egy hete h megjött a menzi, de nagyon kevés volt és barna színe volt! Most voltam dokinál egy hét múlva kontroll, de hüvelyi és kismedence gyulladásom is van! És a terhességi teszt negatív! Az írjon aki volt hasonló helyzetben, mert egy kicsit kétségbe vagyok esve, mert nem tudom h mi van! Előre is köszönöm!
2013. márc. 28. 11:41
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem lehetséges hogy a gyulladás miatt is kevés és barnás volt a mesid...

Terhes nem hiszem hogy az lennél, a doki pedig pont a gyulladások miatt hívott vissza.

2013. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ezek alapján terhes legyél, az endometrium (méhnyálkahártya) túl vékony. Az orvos biztosan mondta volna, ha látja, tehát emiatt ne aggódj. Igaza van az első válaszolónak, biztosan a gyulladás miatt kell visszamenned kontrollra.
2013. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De a doki mondta h vastag a méhnyálkahártyám ahhoz képest, h 1 hete volt meg! Azt tudom vagyis gondoltam h a gyulladás miatt volt kevés a menzim!
2013. márc. 29. 08:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Háát igen, az lehet, mensi után 2-3 mm-nek kellene lennie, de a beágyazódáshoz 8-10 mm kell. De ettől függetlenül fönn tartom a válaszom, hogy a doki észrevette volna, ha terhes vagy :)
2013. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De a "baleset" az 2 hete történt! Azért köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 30. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!