Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Begyulladt a gátsebem vagy a...

Manó_1989 kérdése:

Begyulladt a gátsebem vagy a varrat akar kijönni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 hete szültem első gyerekemet. Pár napja észrevettem a gátsebemen 2 pattanásszerű valamit ami fájt is egy kicsit meg érzékeny volt.. Párom megnézte és kihuzott belőle egy 1 centis valamit azóta nem fáj . Külső varratokat még bent a kórházban kiszedték a belsők felszívódók. Lehetséges hogy a szervezetem igy akarja kilökni a varratot ami még nem szivodott fel? Vagy a külsőből maradt bent? Vagy valami más probléma van? Jövö hétre van időpontom a dokihoz de nagyon idegesit hogy mégis mi a fene az.
2013. márc. 29. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A varratokból jöhetnek ki kisebb darabok, ezzel nem kell komolyan foglalkozni, ugyanúgy, mint az, amit a párod kiszedett, a többi is ki fog löködni.
2013. márc. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg varratok.Az idegenanyagtól begyulladnak a környező szövetek,így próbálja magából kilökni a szervezet.
2013. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kilökődött, elég sokáig tartott, pedig elvileg felszívódó varratok voltak, de mégsem szerette a szervezetem. Szerintem nincs gond.
2013. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!