Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Semmissé válhat a 1o napos...

Semmissé válhat a 1o napos hüvelykúpos kezelés, ha a barátom "megerőszakolt"?

Figyelt kérdés

Klion kúpot kaptam, 1o napig kell szedjem. Ma, a 7. tablettán túl, a barátom részegen jött haza, letámadott, "megerőszakolt", akaratom ellenére történt a dolog, pedig tudja, hogy még három napig nincs szex.


A maradék három kúpot felhelyezem. Hatni fog a kúra? A 3. kúp után már a folyásom megszűnt. Örülhetek annak, hogy meggyógyulok, a történtek ellenére is (a tájékoztatóban szextilalom van, amit be akartam tartani)?


2013. márc. 29. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az offért, de kérlek, mond, hogy ezekutána elküldted a francba a barátodat!

Aki részegen megtesz valamit, az józanul is megteheti!

2013. márc. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Kérdésedre válaszolva: szerintem semmi probléma nincs belőle...hatni fog a kúra. Egyébként a tájékoztatóban én ilyet nem olvastam, hogy szextilalom volna, de lehetséges mellékhatásoknál ott volt hogy "fájdalmas közösülés"...ebből következtetnék arra, hogy nem tilos a szex a kúra közben. Azt hagy kérdezzem már meg, hogy te milyen tünetekkel mentél dokihoz, amire ezt írta fel? Volt-vannak erős görcseid? Csak mert én iszonyatos görcsökkel, és furcsa, sárgás színű folyással mentem dokihoz, és nekem is ezt írta fel.
2013. márc. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi fájdalmam, de már másfél éve sárgászöldes ragadós folyásom volt. Néha olyan sűrű, mint a vaj. Végig gombára kezelt a doki, de most utoljára elmentem egy másikhoz, aki mondta, hogy félrekezeltek, és trichomonsom van. Ás igaza volt, mert láss csodát: 3 nap után elmúlt a folyásom. Amikor meg rossz kúpokat kaptam a kúpok mellett is végig volt folyásom.
2013. márc. 30. 07:48
 4/5 A kérdező kommentje:

A Klion-D 100 hüvelytabletta fokozott elővigyázatossággal alkalmazható

- A kezelés alatt tilos szeszes italt fogyasztani!

- A kúra alatt kerülni kell a nemi életet.

- A hüvelynyálkahártya lokális túlérzékenységi reakciója esetén a terápiát fel kell függeszteni.

- Eredménytelen kezelés esetén forduljon orvosához, aki más terápiát fog Önnek ajánlani.

2013. márc. 30. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Hatni fog így is a kezelés, de dobnám ezt a fickót.
2013. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!