Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van, aki meggyógyult posztabor...

Van, aki meggyógyult posztabortusz-szindrómából és szívesen segítene másoknak?

Figyelt kérdés

#abortusz #posztabortusz-szindróma
2013. márc. 30. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én nagyon szívesen beszélgetek Veled, bármikor! Tudom milyen nehéz, amikor az ember nem tud kihez fordulni, úgy érzi nincs joga szomorúnak lenni. Hidd el ez nem így van, van ebből a helyzetből is tovább!
2013. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, sajnos valamiért nem enged a rendszer válaszolni a privát üzenetedre, ezért ha nem baj, itt válaszolok.

Igen, volt abortuszom, amit nagyon megbántam és sokáig büntettem miatta saját magamat és ezáltal sajnos a környezetemet is. Istennek hála sikerült elengednem ezt a terhet, bár nem volt könnyű. Nagyon sokat olvastam, kutattam ebben a témában és itt is több lánnyal leveleztem, beszélgettem, volt, akivel személyesen is találkoztam, aki úgy érezte segítségre szorul. Nagyon sok lehetőséget kapnak a vigasztalásra a vetélésen átesett nők, ám akik maguk választják az abortuszt nem kapnak jogot a társadalomtól a bánatra, a gyászra. Ez nagyon rossz. Dédmamám korában a nők még egy nagyon erős "ítélkezésmentes" védőhálót biztosítottak egymásnak, mind ebben, mind más súlyos, főként női témákban. Kár, hogy ez eltűnt. Szükség lenne rá.

2013. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!