Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? Segítség!

Miért van ez? Segítség!

Figyelt kérdés

Megjött a menzeszem március 6.-án(10 nappal előbb). 13.-ig tartott. 18-án lehetett valószínűleg peteérésem,mert fájt a hasam és tojásfehérjés volt a folyásom,tehát április elsején kéne megjönnie.

Viszont már 27-e óta barna folyásom van. Délután odatartottam a wc papírt a hüvely nyílásomhoz és volt rajta minimális vér.A tisztaságin tegnap óta apró vörös foltok vannak.

És most nem tudom eldönteni hogy menstruálok vagy csak előjel? Mikortól számoljam a kezdetét?

Előre is köszi!



2013. márc. 30. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A barnázás nem számít menstruációnak. Onnantól kell számolni, amikor élénk piros vér jön. Bármennyi - a kevés is az-.
2013. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

értem.

csak mert most a tisztaságin van egy barna csomó :o akkor már számítsam menzesznek vagy még várjak?

2013. márc. 30. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
ha már volt vér is akkor simán.
2013. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szokványos menstruációs ciklust az elő naptól számoljuk. Attól a naptól, mikor a vérzés rendesen élénkpiros vérrel megjön. A barnázás két ciklus között lehet átmeneti hormonzavar is, ha rendszeressé vagy elhúzódóvá válik érdemes nőgyógyászhoz fordulni.
2013. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

februárban olyan volt a menzeszem hogy erősen barnáztam,de ennél SOKKAL erősebben,nagy nyálkahártya darabokkal.

életem második menzesze is hasonló volt,de abban rendesen volt nagy vér folt is.

most csak akkor van valami ha lent megtörlöm magam.. most akkor mi van? Oo"

2013. márc. 30. 20:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem ki szavaidból akkor még alig kezdődött el a ciklusod. Ebben az életkorban gyakoriak a zavarok, és a ciklus ritkán szabályos. Javaslom, hogy vezess naptárt a barnázásról a rendes vérzés napjairól is. Ha rettenetesen össze-vissza jelentkezik a barnázás és a vérzés érdemes nőgyógyászt felkeresni aki tud ebben gyógyszeresen segíteni, hogy ne kellejen a ciklus nagyrészét betétekkel tisztátalanul tölteni.
2013. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy, de szerintem ez teljesen normális menstruáció megkezdése elötti állapot.

Ha semmi más tüneted nincs, akkor, nyugi. Minden rendben veled, hamarosan megjön az első "igazi".

2013. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

vezetem naptárban.

előző: hogy érted hogy első igazi?

2013. márc. 31. 14:27
 9/10 A kérdező kommentje:
ja és ha megtörlöm,akkor barnás a papír,viszont a betéten nincsen semmi.
2013. márc. 31. 14:28
 10/10 A kérdező kommentje:
azóta megjött rendesen.
2013. ápr. 14. 18:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!