Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég erős a mensim. Hogy...

Elég erős a mensim. Hogy merjek így lovagolni menni? Mert akadályokat kellene ugratnom és félek hogy átázom. Tampont nem használok, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
előre is köszi :)
2013. ápr. 1. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdj tampont használni, betéttel együtt, így dupla védelem van, én is így csinálom ha erős a vérzés.
2013. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Always éjszakai betét.
2013. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :) éjszakait használok mindig (éjjel nappal) de attól még átázhatok. tampont még nem használtam úgyh lehet h rosszul raknám fel vagy ilyesmi :SS
2013. ápr. 1. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :) Mert szerintem is jó megoldás a tampon. Nem olyan nehéz a felhelyezés, csak gyakorlat kell hozzá, és tényleg jól megvéd az átázástól. Ha meg nem akarsz tamponozni, akkor dupla bugyit is felvehetsz, vagy valamit pluszba a nadrágod alá.
2013. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok. sosem tetszett a gondolat hogy tamponozzak de azért biztos ki fogom próbálni valamikor. régi osztálytársaim már 12 éves korukban használtak tampont. amúgy dupla bugyit szoktam.
2013. ápr. 3. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a tampont,bár most nem lovagolok.Mikor kisebb voltam,rendszeresen jártam.
2013. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!