Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájhat ennyire a peteérés?

Fájhat ennyire a peteérés?

Figyelt kérdés
Eléggé szurkál,olyan belenyilaló fájdalmat érzek. Meg amikor rálépek a bal lábamra akkor is fáj,sosem éreztem még ilyet,volt egy vetélésem,az megváltoztathatja ennyire a peteérést?
2013. ápr. 2. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan, hogy nagyon fájt, kiegyenesedni nem tudtam, mint amikor felfázik az ember, és szúr a húgyhólyagja, csak nem a hólyagom szúrt, hanem oldalt. Mivel hőmérőzöm magam, láttam, hogy másnapra megugrott a hőm. Úgyhogy elképzelhető szerintem nálad is, hogy peteérés lehet.
2013. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Igen lehet annak a jele.

Nekem akkor volt ilyen mikor majd 30 milis volt a tüsző.Ha 22 -24 mmes akkor alig érzem, de néha mikor ilyen nagyra nő és ugy reped meg, az nagyon tud fájni. Néha majdnem olyan mint amikor vakbélgyulladásom volt. (rendszeresen járok UHra ezért tudom a méret és a fájdalom összefüggését.)

2013. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj,ne is emlegesd a vakbélgyulladást,az a gyanúm,h az is van:( Köszi a válaszokat,kicsit megnyugodtam,remélem csak azért fáj és pár nap múlva elmúlik.
2013. ápr. 2. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
2es vok.Ha van émelygés esetleg hányás, láz és székrekedés, akkor vakbélgyanu.De azért a vakbél sokkal jobban fáj mint a peteérés, az állandó fájdalom, a peteérés meg csak belenyilaló, nálam legalábbis igy volt.
2013. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valszeg pé volt,m mára elmúlt,a vakbélre nem emiatt gondolok,időnként fáj úgy kb a köldököm vonalában,hallottam már olyat,h van akinek csak igy lassan gyullad be,de azért rem.nekem nem fog.
2013. ápr. 3. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!