Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok segíteni abban, hogy...

Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan oldjam meg IR és kevés idő mellett az evést?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki IR-es vagyok. Még nem 100%, de eléggé elfajult a PCO-m és túlsúlyos is vagyok, a tünetek passzolnak rám, egy héten belül lesz meg az eredmény. Addig is szeretnék rákészülni az életmódváltásra.

Eléggé sűrű az időbeosztásom, egyetem mellett dolgozom. Általában hajnalban megyek másik városba, este jövök. Tudnátok tippeket adni, hogy mit egyek és hogyan készítsem/hordjam el őket? Még egy meleg ebédet csak-csak megoldok egy menzaszerűségen, de azt sem gyakran és sajnos a menü ott sem sűrűn fér bele az IR-es étrendbe. Hajlamos vagyok arra, hogy akár egész nap ne egyek, vagy csak kutyafuttában befaljak valamit. Drága kajáldára meg nem futja.


Előre is köszönöm a tippeket!



2013. ápr. 2. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
29%

Az IR diéta és a paleo diéta gyakorlatolag ugyanaz. Nézz szét a tények, tévhitek oldalon.

Ha 2-3 naponta sütsz egy tapsi mákos vagy diós muffint (paleo recept szerint) akkor máris megvan a reggelid minden napra és ha bedobsz pár darabot a táskádba, napközben is tudsz csemegézni.

Magokat tudsz venni, aszalt gyümölcsöket ha szereted.

2013. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű első!!!! Az aszalt gyümölcstől repül a cukor, tiltólistás neked kérdező! Csakis az orvosoddal egyeztessél a diétát illetőn. 3 óránként kell enni. Én terhesen úgy csináltam, hogy kiporcióztam a reggelit és a tízórait. Ebéd nem volt gond sehol. Uzsonnára is vihetsz magaddal egy almát egy diétás joghurttal, de még egy túrórudi is mehet, mert érdekes, nem emeli a cukrot a legtöbb embernél:)

Szóval reggeli adagot egyszer mérd ki mérlegen, ha tudod, hogy miből mennyit lehet, akkor sokkal könnyebb lesz a diéta. (pl háromnegyed teljes kiőrlésű kornspitz) kis kőrözött, retek, uborka. Tízóraira gyümölcs.

Menzás kaját nem igazán javaslom, mert nehéz megsaccolni a szénhidrát tartalmát. Akkor inkább jobb rendelni. Van egy csomó diétás kaja házhoz szállítás)

2013. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!