Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert volt havi hellyett,...

Miert volt havi hellyett, csak par napig barnas folyasom?

Figyelt kérdés
Februarban 24- en volt havim par napig,marciusban 17-en reggel megindult egy barnas folyas ami tartott kb pentekig( nemtudom kb,elfelejtettem). azota semmi :-( ..Ma csinaltam egy terhessegi tesztet delutan 18 ora utan.ami negativ lett.Lehet ,hogy azert mert nem reggel csinaltam meg a tesztet? mit csinaljak,mi lehet ez???
2013. ápr. 2. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A két menzesz között rövid idő volt, ahogy számolom.

Szerintem nem volt tüszőrepedésed. Ilyenkor nem épül fel ugye rendesen a méhnyálkahártya, mivel nincs sárgatest hormonhatás. Vékony maradt és ez vált le kevés vérzés kíséretében. Ha kevés vér van csak akkor az mire a méhüregéből a hüvelyen át ürül, addigra lebomlik és barna váladékként jelentkezik csak.

Ma már a terhességi teszteknél nem számít, hogy reggeli első vizeletből csináltad-e, nagyon érzékenyek.

A menzeszt vezesd naptárban, mert ha ez ismétlődik nőgyógyászt azért fel kellene keresni pontos adatokkal, abból tud dolgozni, csak amit te elmondasz neki.

Ha ugyanez jelentkezni fog előfordulhat, hogy a meg nem repedt tüszőből petefészek ciszta alakult ki, de ezt a nőgyógyász tudja megállapítani hüvelyi ultrahangvizsgálattal.

2013. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,hogy irtal!!! 26 eves vagyok mar van ket kislanyom,de meg a terhessegek miatt sem volt ilyen barnas folyasom:-( . mindig rendesen jott a menzeszem.Amikor nem jott meg mar biztos terhes voltam,de barnas folyas nem volt.
2013. ápr. 2. 20:28
 3/3 A kérdező kommentje:
es meg annyit hozzafuznek,hogy szeptember vegen voltam komplekt kivizsgalason nodokinal,es akkor mindent rendben talalt! semmi rendellenesegget nem talalt es meg a rakteszt is negativ volt!
2013. ápr. 3. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!