Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 25en kell megkapnom a menstrua...

25en kell megkapnom a menstruaciot es nagyon fajnak a melleim az azert van mert most kell megkapnom vagy valami mas? Vagy esetleg most van peteeresem es azert faj?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Hogy érted azt hogy 25én kell megkapnom a menstruációt? Ez kicsit furi. Egyébként valószínűleg azért fáj mert peteérésed van, ez kb középidőben van. Sok nőnél ilyen tüneteket eredményez a peteérés, de ha még fiatal vagy akkor attól is lehet hogy nő a melled. De ha nem akar elmúlni egy hét múlva sem és eléggé fáj, mutasd meg dokinak, de addig semmi aggodalom.
2008. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugy ertem a 25-et hogy most junius 25en kell megkapnom!Mi furcsa van ebben?Koszi a kommentett:)
2008. jún. 12. 12:09
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

"25-én kell megjönnie..." :P


egyébként igaza van az első válaszolónak, az miatt lehet

2008. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Ez nem egy tárgy, amit megkap az ember.... Ez megjön!!

Egyébként valószínűleg peteérés.

2008. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor 25en kell megjonnie:o)!!!Igy megfelel nektek okoskak!!!
2008. jún. 12. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora tapló vagy!
2008. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt most magadra gondoltad???:))))
2008. jún. 13. 09:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy? Nekem is nagyon fájt (szintén peteéréskor), én elmentem dokihoz, mert nem úgy fájt mint egy kis mellfeszülés, hanem tényleg nagyon. Csinált ultrahangot meg megnyomkodta, és kérdezgetett. Nekem cisztám van mind a kettőben. Te érzed hogy mennyire fáj, mennyire normális. Amúgy hol fáj? Ha megnyomod a mellbimbód, nem jön belőle váladék? Én azt olvastam, hogy mellel kapcsolatban bármi addig nem tapasztalt dologgal rögtön fel kell keresni az orvost!
2008. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
tényleg egy paraszt vagy. mit pattogsz itt? örülj neki hogy szóltak hoyg nem MEGKAPNI hanem megjönni szokott. senki nem használja úgy hoyg kell megkapni. na midnegy. lehet lepontozni.
2008. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Toled nagyobb paraszt mar nem is kell,inkabb tanulj meg helyesen irni te bunko!Ki vagy te,hogy ugy erzed barmit is irhatsz nekem hm? Nem tudom melyik szazadbol lehetsz de biztos valami regi modi:)Es ha barkinek is gondja akadt avval hogy en ugy irtam azt hogy,megkapnom es nem megjonnnie akkor uzenem nektek,hogy tobb ember szajabol hallottam mar azt,hogy most kell megkapnom a mensimet!!!Gondoljon mindenki amit akar...Good Bye
2008. jún. 16. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!