Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális fertőzéstől és...

Bakteriális fertőzéstől és felfázástól is késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Egy hete késik. Múlt hónapban nagyon felfáztam, és még valami bakteriális fertőzést is elkaptam, mert viszkettem, égő érzés volt, csípett a pisi, stb... Canestennel kikezeltem magam, legalábbis elmúltak a tünetek. Viszont most késik a menstruációm, és nagyon megijedtem. Még nem volt ilyen nálam, mindig pontos szokott lenni. Mi lehet a baj? Párommal védekezünk!
2013. ápr. 3. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok róla meggyőződve hogy rendben vagy. Szerintem amikor csíp a pisi akkor oda más kell, a canestennel csak esetleg a másikat tudtad javítani. én a helyedben elmennék dokihoz.

Fogamzásgátlót szedsz vagy nem? Amúgy ezek miatt simán késhet.

2013. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedek igen. Csináltam tesztet is, az negatív lett. Viszont nagyon szúr a hasam, nem görcsöl, csak ha nyújtózkodok olyan mintha húzódna ott valami. A melleim fájnak. Nem tudom mi ez. Holnapra be is jelentkeztem a nőgyógyászhoz, majd ott kiderül. Köszi
2013. ápr. 3. 14:51
 3/4 A kérdező kommentje:
A Canestent a bakteriális fertőzésre használtam. A felfázásra meg valamilyen kúpot használtam meg gyógyszert szedtem. Félek, hogy valami komoly probléma van.
2013. ápr. 3. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól teszed hogy elmész a dokihoz. Mert ha nem jött meg a gyógyszermentes hétben akkor ott már gond van.
2013. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!