Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül a nőgyógyászati...

Mennyibe kerül a nőgyógyászati magánrendelés Miskolcon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Meg tudnátok mondani, mennyibe kerül az nőgyógyászod dija vizsgálatra és receptírásra?

Sajnos olyan helyzetbe kerültem, hogy nem fogok tudni sokat áldozni magán praxisra.


Nem szüléshez kell orvos, illetve ha az orvosnak van a Semmelweis Sztk-ban rendelése, azt is megírnátok?

(tavaly jártam Sándor Csabánál,de annyira nem éreztem a törődését, sürgetve éreztem magam s ráment nagyon sok pénzem is)


Köszönöm



2013. ápr. 3. 13:51
 1/4 anonim válasza:
Steierhoffer-hez menj,hétfőnként ingyenes a rendelése az SZTK-ban,csak sokan vannak.Eddig panaszt nem hallottam róla. :) (u.i.azt hiszem így kell leírni a nevét :))
2013. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Dr. Sándor Csaba nem tudott megvizsgálni, így csak egy ultrahang volt, mégis elkérte a 8500,- forintot, ha jól emlékszem. És végig türelmetlen volt. Többször nem mentem oda.
2013. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én Dr. Cziáky Tamást tudom javasolni, igaz, ő a megyeiben rendel. Nagyon lelkiismeretes, pontos, 6 év félrekezelés után ő diagnosztizált először rendesen.
2013. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Steirhoffer meghalt kb. februárban. :( Én legutoljára Vrastyák Péternél voltam magánrendelésen a Bató házban online be lehet jelentkezni szerdánként van rendelés. 10.000.-Ft volt a teljes kivizsgálás ultrahang, citológia, meg még valami.
2014. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!