Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel tudnam előrébb hozni a...

Lillus:3 kérdése:

Mivel tudnam előrébb hozni a menstruáciom?

Figyelt kérdés

ugy ertem valamilyen tippek amitol hamarabb johetne meg?

es ettol lehetne valami bajom?


2013. ápr. 3. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi bviztos tipp nincs erre. Vannak állitólag egyesek akik tudják késleltetni sok citrom fogyazstással, de a legtöbb emberre ez sem hat. Ezt hormonok irányítják igy csak hormonális behatásra tud változni. Elörébb szokni eleve nem szokták, inkább késleltetni.
2013. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vörösbort kell meginni, melegvízben üldögélni, felülésezni. Ez sem biztos tipp, de nekem szokott segíteni...
2013. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeretkezéssel. Barátnőmnél mindig bejön, egy-két nappal előtte megjön általában :)
2013. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak akkor szoktam ilyenhez folyamodni, ha nagyon nehezen jön meg, és erősek a görcseim előtte. Nálam általában 2-3 nappal előtte jelentkeznek a menstruációs görcsök, olyankor általában a 3.-dik napon meg is jön. Viszont volt már olyan is, hogy 5.-dik napja görcsöltem, de sehol semmi, akkor fogtam magam, és olyan meleg vízbe ültem bele, amilyenbe csak tudtam, és szerencsére megjött.

Amúgy nem hiszem, hogy lennének olyan trükkök, amik jelentősen hamarabb meghoznák, max. egy-két nappal, ezt sajnos nem lehet siettetni.

2013. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos Neked kell alkalmazkodnod a menstruációhoz!
2013. ápr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!