Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek újabb tapasztala...

Van valakinek újabb tapasztalat dr Nyitray Gáborral kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Terhesgondozásra mennék hozzá. Milyennek találjátok? Magánrendelése mennyibe kerül? Szülésért mennyit kér? Köszönöm!
2013. ápr. 5. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhesgondozás??? Belgyógyász, nem?
2013. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy van egy névrokona, aki belgyógyász... De nyilván nem belgyógyászt keresek terhesgondozáshoz... (drnyitraygabor.hu)
2013. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egyfajta modora, ez valakinek bejön, van akinek nem. Árai mindig diszkrétek voltak, szerintem most is átlagos, de ezt nem tudom most pontosan. Szakmailag vannak vele jó és rossz tapasztalatok is. Én másnál szülnék inkább.
2013. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha megkérlek, leírnád, hogy miért szülnél inkább másnál? Neked milyen tapasztalataid vannak vele? Priviben is jöhet, ha itt nem szeretnéd. Köszönöm, ha megosztod velem!
2013. ápr. 6. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább priviben:)
2013. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Évtizede hozzá járok, szültem nála kétszer. Ha lenne harmadik, akkor is hozzá mennék! :)
2013. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!