Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megvan a bajom, akkor ne...

Ha megvan a bajom, akkor ne tornázzak? Azt olvastam, hogy ilyenkor ne sportoljak!

Figyelt kérdés
Tényleg semilyen sportot sem lehet ilyenkor csinálni? Szobabiciklizhetek? Ha csak valamilyen sportokat nem lehet, akkor melyek azok a sportok?
2013. ápr. 5. 15:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
72%

A sportolók is edzenek minden nap, ha megvan nekik, akkor is. Én 14 éve sportolok (kézilabda) minden áldott nap és még sosem szóltak, hogy felmentést kapok ilyenkor edzésekről. Sőt, bajom sem lett tőle még.

Tehát szerintem nyugodtan mozogj.

22/L

2013. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
81%
Nem vagyok orvos, vagy szakértő ebben az ügyben, de nem hiszem, hogy semmit sem lehet csinálni. Nekem kifejezetten jobban esik a mozgás, mert akkor nem görcsöl annyira. Tornával és szobabiciklivel nincs is gond. Amit kerülj inkább az az úszás, vagy, hogy vízben legyél.
2013. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Én szoktam sportolni akkor is általában. Néha nem, amikor nagyon görcsölök, de egy könnyű torna mindig jöhet :) Sőt, nekem a futás segít a görcsök enyhítésében is.
2013. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Amit írtál, az teljes butaság. Menstruáció alatt is lehet sportolni, sőt a vérbőség miatt megszűnnek a görcsök, így a mozgás ilyenkor kifejezetten jót tesz.
2013. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Hogy sportolni lehet-e.. írták hogy igen, biztos igazuk van.


De gyógytornázni biztosan lehet, ezt meg én írom. Taichi, Jóga, Qigong.. Ha ilyen gyakorlatokat végzel, nyugodtan folytasd ilyenkor is.

2013. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Tornázhatsz, csak ne erőltesd túl magad.
2013. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
ha nem kellemetlen nyugodtan tornázhatsz sportolhatsz. Sokakanak a görcsökön még segit is.
2013. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ott azt is írták, hogy megnőhet a vérmennyiség.. Ez sem igaz?
2013. ápr. 5. 16:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Az igaz, de most ne azt képzeld el, hogy ömlik :D Hanem, hogy valamennyivel több jön, amíg sportolsz.
2013. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amíg sportolok, vagy utána is?
2013. ápr. 5. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!