Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Nőgyógyász?...

Mit tegyek? Nőgyógyász? Szerintetek mi lehet a betegség? Mert ez tuti nem normális.

Figyelt kérdés
nem viszketek, de híg fehér, néha túrós folyásom van..és elég sok is..kellemetlen szaga is szokott lenni. Sztetek mi lehet? Hogy kezeljem? Nőgyógyászt elszeretném kerülni a kellemetlen tapasztalatok miatt. Lehetséges szerintetek? vagy mindenképpen doki?
2009. szept. 21. 18:19
 1/10 anonim válasza:
100%
nekem sokkal rosszabbvolt a helyzet,és Canesten Kombit próbáltam,és bevált,nem reklámozni akarok,félre ne értsd,de egy próbát megér.szerintem nem is drága 2050Ft.-
2009. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

neked is jelentkeztek ezek a tünetek?

akkor szted gomba lehet? lehet megkéne próbálnom! köszönöm :)

2009. szept. 21. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen volt, csak én viszkettem is mellé..szerintem is gomba.nekem is a canesten kombi vált be.
2009. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt az oldalt olvad el. Megpróbálhatod a canesten komit is, de jobb ha a doki állítja fel a diagnózist. Jobban fog tudni neked segíteni.Remélem ezzel valamennyit tudtam, hogy legalább azzal legyél tisztába mi lehet a bajod. Nekem is volt ilyen és voltam dokinál. Nekem klion gyógyszert és kúpot írt ki. Csak vényre adják. Ez egy erős gyógyszer és megöli a fertőzést.

2009. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Állandó, fehérneműn foltot hagyó folyás

Szeméremtesti duzzanat, égő érzés, viszketés

Fájdalmas szexuális élet

Esetenként kellemetlen szag


lehet éretelmetlen vagyok.. de akkor ezek is kifejezetten a gomba tünetei??

mert igazából ezeket is tapasztaltam..a viszketésen kívül.

2009. szept. 21. 19:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mész orvoshoz?Ha az eddigi nem vált be, keress másikat.Senki nem jószántából megy oda, hanem azért, hogy meggyógyuljon.A te egészségedről van szó, és hidd el, ha majd pár év múlva nem lehet, és azt mondják, hogy "jaah..egy elhanyagolt fertőzés miatt", akkor majd saját magad fogod okolni érte, a rossz tapasztalatok miatt?

Gyerünk :)

2009. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ha nem lehet gyereked, azt hittem beleírtam :)
2009. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet az is, de bármilyen másik fertőzés is ami nemi úton terjed vagy legritkább esetben kaphatod wc, strand, uszoda. MINDENKÉPP FORDULJ ORVOSHOZ. Amit ide belinkeltem csak a töredéke. Ez csak segítség akart lenni, hogy nagyjából tisztába legyél a nemi betegség tüneteivel. Ezek azok amik a leginkább gondot okoznak. Főképp a trihomonasis nevű. Illetve ott van még a clamydia amit néma kórnak is neveznek, mert nem mindenkinél okoz tüneteket. Ha csak úgy kezeled magad és sikerül meggyógyulnod akkor is újra előjöhet, mert a barátodat nem kezelték. Őt is kell ilyenkor a visszafertőzés miatt. Hallgass azokra akik azt írják irány a doki. Vannak normálisak is. Én is voltam olyannál aki bunkó volt és nem kezelt megfelelően és nem múlt el, de akkor is vissza mentem, de egy másikhoz és annak elmondtam hogyan jártam. Ja a másik meg javaslom végeztesd el a clamydia szűrést. Igaz nem támogatja a tb, de jobban jársz ha tudod. Mert ez a fajta fertőzés következménye későbbiekben lehet meddőség is. Én pár hete csináltattam meg és 3000 Ft-ot fizetem. 29/N.
2009. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

igazad van. megpróbálok valami normálisat felkeresni.

köszönöm szépen!

2009. szept. 21. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen sok sikert. Ne félj vannak normális orvosok is. 29/N.
2009. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!