Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vért pisilek, mondjátok meg...

Vért pisilek, mondjátok meg mit csináljak!?

Figyelt kérdés

Vasárnap éreztem hogy felfáztam picit.Hétfőre jobb lett minden,aztán ma reggel 2x pisiltem véreset,harmadjára meg csak simán vért és alvadt vér is közbe játszott. Nemtudom mit tegyek

16/L



2013. ápr. 9. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Menj el a háziorvoshoz minél előbb. Ezt nem szabad otthon kúrálni, mert ha elhanyagolod, akkor súlyos vesebetegséghez vezethet.
2013. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Menj orvoshoz sürgősen.Azért ne ess kétségbe nagyon, a sima hólyaghurut is járhat véres vizelettel, de gyógyszerre szükséged van mindenképp.Amíg nem jutsz orvoshoz, igyál sok kamillateát.Gyulladáscsökkentő és átmossa a húgyutakat.
2013. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Orvos!!
2013. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Miklós G. ***** válasza:
79%

Mindenképpen Háziorvos, aztán pedig kivizsgáltatni az urogenitális-rendszert! Lehet húgyúti fertőzés is, húgyhólyag gyulladás, de ezek mind rendszerint fájdalommal is járnak! bár kivételek mindig vannak. Lehet akár vesekő, vagy egy nagyobb kristály elakadása az uréterben. Az ritkán jár fájdalommal! Mindenképpen hasi UH, teljes labor és egy Szakember ajánlott!


Üdv!

2013. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Háziorvos, vizelet minta. Antibiotikumot fogsz kapni, csak szedjél közben majd baktérium helyreállítót is.
2013. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Még MA menj orvoshoz mindenképpen!!!
2013. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Miklós, szerintem laikusnak ne írjál latin szavakat, mert nem fogja érteni és a cél az, hogy megértsen mindent ugye?

Egyébként mindenben igazad van természetesen, mint szakmabelinek:)

(Ranschburg Jenő híres volt arról, hogy bár kiváló volt szakmailag, a szakzsargont soha nem használta a szülőkkel kliensekkel, hanem mindenki számára érthetően és egyszerűen fogalmazott)

2013. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Miklós G. ***** válasza:

Kedves Előző (7.) Kommentáló!


Azt hiszem teljesen jogos a felvetésed. Igyekszem odafigyelni, az egyszerűségre törekedni a továbbiakban. Elégre azért is vagyok itt, hogy segítsek. Más nem vezérel. Köszönöm az észrevételt!


Üdv!

2013. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szívesen:)) Mi pedig köszönjük a hasznos választ!:)
2013. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Menj el a házi orvoshoz!
2013. ápr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!