Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha mindig is csőmellem volt,...

Ha mindig is csőmellem volt, akkor már az is marad? 15/l

Figyelt kérdés

10 éves korom körül kezdett el nőni a mellem. Először a bimbóudvarom duzzadt meg, de sajnos azóta sem ment vissza.

És nekem nem úgy van, hogy van egy mell, és azon egy "kis dombocska". Hanem a bimbóudvar és a mell teljesen egyben van.

Ilyesmi:

[link]


Persze hideg/fogdosás hatására összehúzódik, és akkor normális, kicsi kerek mellem lesz.


Én igazából biztos vagyok benne, hogy nem fog változni.

12 évesen jött meg, azóta teljesen ilyen. Nem fáj, meg semmi.

És depressziós vagyok miatta. Minden nap sírok, zárkózott lettem, és gyűlölöm magam. Nem tudok melltartó nélkül lenni, mert ha véletlenül hozzáérek a mellemhez, akkor sírógörcsöt kapok.

Más lányoknak mindig a mellüket nézem, és nagyon irigy vagyok rájuk. Nagyon-nagyon.


Minden gondolatom a mellem körül forog, és egy percre sem tudok megnyugodni.


Anyukámnak/nagyszülőknek/nagynéniknek mind szép, normál is kimondottan nagy mellük van. Déditől örökölhettem volna?

Vagy mi ez?


Amúgy már rég szőrös vagyok, megvolt a nagy ütemű növekedésem is, fenékre/csípőre szépen meghíztam, szóval szerintem már nem serdülök.


Nem tudom feldolgozni, 3 éve nem sikerül.

100%, hogy ilyen marad?

15/l (Nemrég lettem 15)



2013. ápr. 9. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a fogamzásgátló hatására változott a mellem is. Esetleg konzultálj a nőgyógyászoddal, ezen kívül is ajánlhat még más lehetőségeket!
2013. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen, barátom imád vele játszani,legalább látszik a mi mellünkön az izgalmi állapot:) Én megszerettem. 22L
2013. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Még változni fogsz hisz csak 15 vagy, de a bimbó nem nagyon, nagyobbodni fog a melled és akkor arányos lesz. És ne szégyelld! Fogadd el magad, ezt csak magadban kell leküzdened. Mert mást nem nagyon zavarja.
2013. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
breast hypoplasia a neve, nekem is az van, mutetre keszulok.
2013. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanilyen volt 15 évesen, most 20 vagyok és megnőttek, normálisak lettek. nem maradnak így, ez csak egy átmeneti állapot!
2013. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 poiu ***** válasza:
100%
Ez szép, amúgy meg teltebb lesz. Edig nőttél, most majd nőiesedel.
2013. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
100% h nem marad ilyen!
2013. ápr. 10. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Feleslegesen aggódsz a melleid miatt, mert még bőven változhatnak. :)
2013. ápr. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Fog az még változni, nyugi!
2013. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!