Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi feszülés, görcsök,...

Alhasi feszülés, görcsök, nyilalás, szúrás. Miért?

Figyelt kérdés
2 hete jött meg a menstruációm, 1 hétig tartott. Most kiszámoltam a mensi óta a 13. napon vagyok és alhasi fájdalmaim vannak, feszül és olyan érzés, mintha "nehéz" lenne az egész méhem. Néha szúró nyilaló érések is vannak a két oldalon felváltva. Ez az ovuláció miatt lenne? Soha nem fájt még emiatt.
2013. ápr. 10. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nálam ez kismedencei gyulladás volt
2013. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem a menstruáciom után volt hasonlo tapasztalaom kb 1-2héttel.nagyon erôs gôrcsôket,ôsszehuzodást éreztem.olyan volt mintha,megjôtt volna.. aztán elmentem a nôiorvosomhoz és kiderult,hogy cisztám volt ami elszakadt azért éreztem azt az erôs fájdalmat.. szerintem meny el orvoshoz,menny biztosra :) remélem,tudtam segiteni
2013. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ovuláció miatt van. Ha nem múlik a következő mensiig, akkor menj el orvoshoz.
2013. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok... szóba jöhet így is a gyulladás vagy a ciszta?
2013. ápr. 10. 11:53
 5/5 anonim válasza:
én 17 vagyok és mégis cisztám volt látod.. az mindannyiunkban benne van,csak aztán vagy átalakul rosszá vagy simán eltunik..
2013. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!