Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ciki hogy szőrös a karom?

Nagyon ciki hogy szőrös a karom?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,és hát eléggé szőrös a karom(és úgy amúgy is nagyon szőrös-típus vagyok..mindenhol)és nem ilyen szőke rövid pihe szőr,hanem szinte fekete,sötét és elég hosszú is...sok fiúénál is szőrösebb a karom :/

engem nem különösebben zavar ez,és szeretném elkerülni hogy egyel több területen kelljen szőrtelenítsek,csak attól tartok hogy a fiúk ezt undorítóvak,visszataszítónak tartják,é esetleg emiatt nem akarnak ismerkedni velem,stb...

help :/ ha szőrteleníteném is,melyik lenne a legjobb módszer?


(tudom hogy sok ehhez hasonló kérdés van itt,de eddig minden kérdezőt eléggé zavarta ez...engem nem különösebben,csak félek :/)


2013. ápr. 11. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
epilátor
2013. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Én évek óta gyantázom. 3-4 hétig szőrtelen.

25/L

2013. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen a karom, de már elfogadtam.

Gyerekként zavart, egyszer leepiláltam, de utána nem.

Nekem nem éri meg azt a fájdalmat, nem ettől leszek értékesebb, vonzóbb ember.

31N

2013. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha a kormod lenne szoros, na az gaz lenne.
2013. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy melyik fajta fiúnak szeretnél tetszeni: az üresfejű szépfiúknak vagy a normálisoknak :)

A legjobb barátnőmnek is ilyen a karja, jegyben jár és folyamatosan leszólítják az utcán.

Nekem sem adódott ilyesmiből soha problémám. Bár én most már epilátorozok, csak azért mert ekcémás lettem, és iszonyatosan néz ki amikor ki van száradva... 23/N

2013. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Én megpróbálkoznék a helyedben a szőkítéssel, akkor halványodik egy kicsit, és nem fog kipattogni, meg begyulladni a szőrtüsző.
2013. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is szőrös, eléggé, és mégis a világ (szerintem) legcsodálatosabb férfijával járok együtt. El nem cserélném másra. Szóval nem ezen múlik, hogy találsz-e párt magadnak. Az tény, hogy az üresfejű idióták nem buknak rám, de ez talán nem olyan nagy veszteség.
2013. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én epillálom .. nem igen fáj. sőt egyáltalán nem fáj és hamar meg van.:)
2013. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Szerintem is szedd le. Én fiú vagyok és engem is zavar. Utálom ha egy lány szőrös.
2013. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én borotválom.-..
2013. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!