Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagú hüvelyváladé...

Kellemetlen szagú hüvelyváladék, de miért?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és már egy ideje nekem is van ez az úgynevezett fehérfolyásom, de valamiért nekem nagyon büdös vagy nem tudom...és néha ha suliba vagyok is érzem a kellemetlen szagot...még szűz vagyok szóval nem hiszem, hogy nemi úton terjedő vírus, de lehet, hogy valami gomba?:( én tisztán tartom magam odalent, de nem értem miért ilyen kellemetlen büdös :/:(
2013. ápr. 12. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A fehér folyás egy szintig természetes,de ha már szaga van túl van azon a bizonyos szinten.Biztos,h valamilyen fertőzésed van(nem csak nemi úton terjedők vannak).Menj el nőgyógyászhoz,h a kórokozónak megfelelő kezelést kapd meg.
2013. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hüvelyi fertőzést nem csak nemi úton kaphatsz.
2013. ápr. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs semmi más tüneted, úgymint:

viszketés, csípő érzés, zöldes, vagy esetleg sárga színű folyás, vizelési inger, stb?

2013. ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mióta érzed kellemetlen szagúnak? mindig ilyen volt?
2013. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3. válaszoló nincs semmi ilyesmi :)

4. hát nem tudom...nem emlékszem mikortól kezdődött..de szerintem eleinte nem igazán volt :/

2013. ápr. 13. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi bajod, fehérfolyása minden nőnek van, a szerencsésebbeknek annyira kevés, hogy szinte észre sem veszi!
2013. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de nem hiszem hogy mindenkinek kellemetlen szagú, vagyis nem mindig csak néha érzem annak..:/ főleg mikor tisztasági betétet teszek be...lehet hogy amiatt? vagy nem tudom..
2013. ápr. 13. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető, hogy a tisztasági betét viselése idején "intenzívebb" szag.
2013. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!