Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A csalántea vajon hatni fog?

A csalántea vajon hatni fog?

Figyelt kérdés
Kb. két hete már felfázásra utaló jeleket vettem észre magamon. És mostmár nagyon aggódom, mert nem csak sokszor kell vizelnem, hanem olyan elviselhetetlen szúrást, fájdalmat érzek néha odalent/odabent, hogynem tudom mit csináljak. A bőröm meg piros, és égető érzete van. Vettem filteres csalánteát, és napi egy fél literes bögrével megiszom. Jól teszem? Az hosszú távon működik? (2 napja vettem, eddig nem érzek változást.) Túl kevés vagy túl sok az adag? (Még nem vagyok 18.) Praktikák, tapasztalatok, linkek is érdekelnek. Köszi szépen.
2013. ápr. 13. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább orvoshoz menj, főleg ha már 2 hete vannak felfázásra utaló tüneteid.
2013. ápr. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem filteres teát iszod, hanem a zacskós szárított csalánlevelet és abból készítesz teát, viszont a tüneteidre nem ez fog segíteni, tényleg orvoshoz kell menned!
2013. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mezei zsurló teát inkább + tőzegáfonya tabletta + Betadine hüvelykúp
2017. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!