Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent ez a nőgyógyászati...

Mit jelent ez a nőgyógyászati lelet?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászati leletem pontos tartalmát szeretném megtudni, de mivel nagyrésze latin ezért nem értem. Aki tud kérem segítsen. : Státusz: Kolp. Sec. ép hám. , gyulladt hüvelybemenet és hüvely, bő fluor, tömött portio folytatásában rendes nagy uterus afv-ben, mobilis, környezete szabad, kismedencében más kóros nem tapintható, üres hólyag,35x42 mm-es uterus,2 mm-es endometrium.
2013. ápr. 15. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

hüvelygyulladásod van

portio:méhszáj

uterus:méh

2013. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kolposzkopos / = kolp. hüvelytükrözés/ vizsgálatnál hüvely gyulladást találtak, bő folyással, tömött méhszáj folytatásában rendes méh, mozgatható, körülötte a kismedencében kóros nem tapintható.

Aztán egy ultrahangeredmény jön szerintem csak valahogy így egybe van írva: üres húgyhólyag, 35x42 mm-es méh, 2 mm-es méhnyálkahártyával.

A hüvelygyulladáson kívül semmi kóros nincs.

2013. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyulladt a hüvelybemeneted és a hüvelyed, bő hüvelyváladékod van.

Gondolom végeztet tenyésztést, mivel valamilyen fertőzésed van.

2013. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!