Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha a Canesten...

FöldreSzálltAngyal kérdése:

Az normális, ha a Canesten krémtől égek, , odalent"?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy allergiás vagy rá. Amúgy a canesten nem mindig segít, inkább a nődokitól kellene gyógyszert kérned.
2013. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy bakterialis fertőzesed van. Amin szinten nem segit, sot ronthat is a helyzeten. Nekem hasonlo volt tobbszor is. Nodokihoz menj, ahogy az elso is irta. Es vagy urulogushoz, ha o sem.tud segiteni. canesten csak gombara jo.
2013. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 15. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Csak olyan gyógyszert használj amit orvos javasol. Ha nem orvos javasolta a Canestent, akkor nem szabad használni!
2013. ápr. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Honnan tudja, hogy a hüvelygyulladását gomba okozza?


Mellesleg csak gombából 3 féle, baktériumból és vírusszerű szervezetből 20-nál többféle okozhat fertőzést! Ezek más-más kezelést igényelnek. Történt kivizsgálás?


A canestenes ostoba tv reklámot be kellene tiltani, mert a nőket az orvoshoz menetel helyett egy 30 éves elavult gyógyszer használatára, öngyógyításra biztatják.


Mellesleg az elhanyagolt folyás méhszájsebet okozhat, ami már a méhnyakrák előszobája. A hüvelygyulladás kórokozói megbetegíthetik a húgyhólyagot, sőt akár a vesét is.


Tehát nem lehet félvállról venni!


Mielőbb menjen orvoshoz a szakszerű kezelés érdekében!


Nagyon vigyázzon a higiénére!


Üdvözlettel:


dr. Petróczi István"


[link]


Innen származik az idézet. Olvasd el Kedves Kérdező! Előző voltam.

2013. ápr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, a Canestentől "égsz" odalent picit, ez normális.
2013. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Canesten csíphet kicsit, az normális.
2013. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Felhívtam nődokim,szabadságon van(ráadásul nem is a közelben),elmondtam a tüneteim,ő mondta h mit csináljak vele. Nyilván nem veszem félvállról a nőgyógyászati bajokat,ennyi eszem van..:)

Köszönöm a válaszokat

2013. ápr. 16. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A nodokik egy resze, nem.akitol ideztek, sajnos "latatlanba" gyogyitana. Vegul is mindegy, hogy normalis-e, hogy csip vagy eg vagy nem, erdemes az adott dokit ravenni arra, ha egy-ket nap utan is valami nagyon nem segit...hogy kenetbol tenyesszenek. Tudom elsore nem szokas. Es utaljak a dokik, ha "megrendeled mit szeretnel":-).

Mindenesetre jobbulast akarmi is okozta..

2013. ápr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. ápr. 20. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!