Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni az első menstruá...

Meg fog jönni az első menstruációm? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, már kb 3 éve van fehér folyásom, szőrös vagyok mindenhol, szokott görcsölni az alhasam és mostanság a derekam is fáj, alhasam fel van puffadva és kemény a jobb petefészkem. Valamelyik nap azt vettem észre hogy a bugyimban nagy barna folt volt de azóta nem történt semmi csak fehér folyás. Előre köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 16. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, hamarosan fogsz menstruálni, de persze biztosan nem lehet tudni, hogy mikor. :)
2013. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet, hogy előbb mint gondolnád. :)
2013. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha már volt barnázás nagyon valszinű hogy hamarosan megjön. De az hogy ez 2 hét vagy 2 hónap senki nem tudja elöre. De szeritnem esélyesebb a pár héten belül. Hordj magadnál betétet és váltó bugyit hogy ne érjen kellemetlenség.
2013. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írtad le hogy hány éves vagy.És hogy volt e már sexuális kapcsolatod férfival. Ha nem volt még akkor nagy valószínűséggel az első menstruáció előfutára ez, ami azt jelenti hogy elkezdődött a folyamat, de idő kell hogy teljesen beindúljon.Lehet pár hónapig még ilyen lesz csak, de idővel be fog állni, és normál vért fogsz tapasztalni.Azért szerintem már most készülj fel, szerezz be tampont, több fajtát, és próbálgasd majd melyik a kényelmesebb. Ha viszont volt már sexuális kapcsolatod férfival akkor mindenképp menj el dokihoz, mert lehet terhesség jele is, attól függetlenül hogy még ne menstruálsz.
2013. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.:)
2013. ápr. 16. 18:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem tampont akartam írni hanem tisztasági betétet! Mindenképp azt használj először.
2013. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és még nem volt szexuális kapcsolatom.
2013. ápr. 16. 18:14
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom és nem is szeretnék először tampont használni, köszönöm!
2013. ápr. 16. 18:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj, tuti hogy a menstruáció:) nagylány leszel! :)
2013. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem úgy jött meg először hogy a bugyimban volt egy nagy barna folt,pár perccel rá már véres volt a betét. szóval vagy meg fog jönni 1 héten belül vagy már az volt a menzeszed.
2013. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!