Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laborvizsgálaton voltam,...

Laborvizsgálaton voltam, eredménye: süllyedés 35 mm/óra norm 2-20, vizelet 2-3 vörösvérsejt?

Figyelt kérdés
májfunkció: gpt 56 norm 6-40, ggt 37 norm 7-32, vas 7.3 norm 10-32, vércukor 6.5 norm 4-6! vélemények?
2009. szept. 24. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes véletlenül??

Terhességnél magas a süllyedés, de az jó, ilyennek kell lennie. A vas pedig alacsony, az is a baba miatt lehet így, a vércukor magas, de annyira nem vészes.

2009. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A körzetid tudná pontosan kiértékelni, hiszen ő ért hozzá, és nem mi.

Ha valamelyikünk hülyeséget ír neked, te meg elhiszed?

Egyébként a normál értéket nézve látod az eltéréseket. Valami gyulladásban lehet a szervezetedben, mert a vérsüllyedésed magasabb, mint lehetne,a 2-3 vörösvértest a vizeletben nem probléma, de ezek szerint lány van. A májfunkciód is magasabb, mint kellene, de bármitől lehet..pl. gyógyszerek, alkohol, vagy nem tudom. Na látod, ezért kell a szakember. Nem kell megijedni,egyél sok-sok spenótot, mert nagyon kevés a vasad is.

2009. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat valami gyulladás is a szervezetedben, akkoris lassabb a sülyedés. Konzultáj a dokival, majd ő megmondja a tutit.
2009. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, orvostól jöttem csak nem volt bent csak az aszisztens, terhes nem igazán vagyok sőt, 1éve nem sikerül teherbe esnem:(!
2009. szept. 24. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!