Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 nap után abba lehet hagyni...

1 nap után abba lehet hagyni a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem be az első szem Mirabellát, ma reggel meg összeestem, hányingerem van, zúg a fülem. Ilyenkor mit csináljak?
2013. ápr. 17. 05:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyszertől vagy rosszul, akkor teljesen mindegy hogy hány napja szeded, abba kell hagyni. Menj el az orvostól, vagy legalább hivd fel, hogy lehetnek-e ilyen mellékhatásai a gyógyszernek.
2013. ápr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, abba lehet hagyni 1 nap után is.
2013. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
néha előfordulnak ilyen mellékhatások, de ezek elfognak mulni, ha 2 hét alatt sem javul menj az orvoshoz. Ez nem egy vitamin amit találomra épp beveszek aztán bocs mégsem. Komoly gondkokat okoznál a szerevzetednek ha 1 után nem veszed be és jó ideig ujat sem kezdhetnél el.
2013. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ne mondj már baromságot. 1 szem tablettától az égvilágon semmi baja nem lesz, ha abbahagyja.
2013. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, abba lehet. De szinte biztos vagyok, hogy a tüneteid nem a tablettától vannak! El kellene mennem orvoshoz, ha ilyen rosszul vagy.
2013. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel már nem volt semmi gond, lehet, hogy a vérnyomásommal van probléma, de majd elmegyek dokihoz akkor. A vérvétel eredményén minden okés volt pedig...
2013. ápr. 18. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!