Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melltartó-párti vagy melltartó...

Melltartó-párti vagy melltartó-ellenes?

Figyelt kérdés

Minden nap viselsz melltartót vagy soha, esetleg alkalmanként, csak otthon nincs rajtad, munkában/iskolában hordod csupán?


Szerinted egészséges, mert az izmaid így feszesebbek tudnak lenni és később kezd el lógni, vagy mivel hat rá a gravitáció mindig van rajtad?


Mi a véleményed az olyan nőkről akik soha nem hordanak? És mi az olyanokról, akik még abban is alszanak?



2013. ápr. 17. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam egész nap van melltartó, alvás közbe nincs .

Nincs semmilyen véleményem azokról akik nem hordanak ,mindenki magánügye .

2013. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én csak akkor viselek, ha elmegyek valahova. Otthon soha nincs rajtam. Ha túrázni megyek az erdőbe, akkor se hordok.

Szerintem is mindenki magánügye, hogy hord-e melltartót vagy nem.

2013. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nagyok a melleim (85/C) így munkában, utcán mindig hordom. Otthon este már nem, és alváskor sem.

Semmi véleményem nincs azokról akik nem hordanak. Sem azokról akik még abban is alszanak. Ha nekik így jó??akkor legyen..

2013. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

- soha nem viselek melltartót, mert hülyén mutatnék benn :)

- szerintem egészséges, persze mell mérettől függ

- feleségem szinte soha nem hord, mert nem is kell neki, szépen áll és nem lógós méretű, és jó véleménnyel vagyok róla :)

2013. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha utcára megyek, meg olyan felső van rajtam akkor van rajtam melltartó.Egyébként itthon az esetek 99%ában nincs. Csak akkor ha esetleg jönnek hozzánk pl ismerős. S nem itthoni ruhában fogadom akkor van rajtam.Egyébként itthon nincs. Mivel nekem átlagos a mellem szerintem(75B) igy felesleges indig hordani.De volt osztálytársamnak hatamas volt()0+-os éret)ő pl abban is aludt szerintem az nem normális.De mivel hatalmas olt,meg gondolom nehéz is az akkora mell igy enm itélem el őket.. (Nekem amikor belövellt a szoptatás eleján a tej akkor volt akkora,hát megszenvedtem én is a "nagy"mellekkel. Aki viszont soha nem hord,az szokatlan nekem... De z TELJESEN MAGÁNÜGY! Mint az is ha valaki tangát,vagy franciabugyit hord...Vagy normál bugyit hord..
2013. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha elmegyek itthonról, akkor hordok. Sporthoz sportmelltartót. Nem szeretem, ha dörzsöli a ruha a mellbimbómat. Itthon vagy csak egy topot hordok, vagy egyáltalán nem.
2013. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

milyen izmok? Szerinted Rubint Réka megműttette volna magát, ha tornával lehetne a mellet javítani?? A szalagok kinyúlnak, onnantól hiába izmozol.


Egyébként kicsi, 75 B-s mellem van, itthon, éjjel nincs melltartó, utcára van, hogy jobban mutasson rajtam a ruha. Szerintem magánügy, kin van melltartó és mikor, sosem nézem.

2013. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Senkinek nincs joga ítélkezni azok felett akik állandóan hordanak melltartót, és azok felett sem, aki nem hordanak soha.
2013. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. A női mellben nincs izom. A mellünk zsírszövetből áll.-.

egy rövidke információ amit külön kiemeltem neked.

" A mellben kizárólag a bimbó körül vannak piciny izomrostocskák, ezek hidegben, érintésre, szoptatáskor stb. akarattól függetlenül összehúzódnak, és kiemelik a megkeményedő bimbót. Olyan izmok azonban, sajnos, nincsenek, amelyek meggátolhatnák a keblek megereszkedését. Tornával egyedül az emlő alatti izmok fejleszthetők. A bőr és a kötőszövetes szalagok megnyúlását egyedül melltartó viselésével lehet lassítani."


A kérdésedre válaszolva. Kint az utcán, munkahelyen hordok melltartót. Otthon nem. Nem botránkozok meg azokon akik nem hordanak vagy éjjel-nappal viselik.. Magánügy.

2013. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, két gyerek szoptatása után (másodiké még folyamatban) melltartó párti vagyok... :) Éjjel nem hordom.
2013. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!