Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az 5. napi vérvétel még jó?...

Az 5. napi vérvétel még jó? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Ma van a 3. napom. Mentem is vérvételre,de hazaküldtek, mivel, hogy későn mentem (fél 10) és hogy akkor már nem lehet terheléses cukrot csinálni. MOndták, hogy menjek vissza holnap, de akkor nem tudok, esetleg csak pénteken.


Az a bosszantó, hogy egy másik kórházban 10-kor itatták meg velem a cukros lötyit, de ott nem problémáztak, hogy már késő...



Az orvosom nem mondta, hogy korán menjek vérvételre, én honnan tudhattam volna...



Oda egy szabadnap, plusz vidéki is vagyok és fel kellett utaznom (feleslegesen).



Amúgy a terheléses cukrot muszáj a mensi 3. napján megnézni?

Azt is csinálhatták volna, hogy a hormonokat ma megnézik, a 21. napon meg cukor. De most már mindegy...



Elnézést, ha hosszú voltam, de fortyogok magamba...



2013. ápr. 17. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Terheléses vércukormérés nincs ciklusnaphoz kötve. A női hormonok ciklusfüggőek.
2013. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah,értem... Köszi a választ! :)
2013. ápr. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!