Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Már 6 hónapja nem jött...

SOS! Már 6 hónapja nem jött meg a havim, terhes nem lehetek mert szűz vagyok. Mitől van ez? 14/L

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na 6 hónap az a határ, ami ha 2 menstruáció között van, akkor érdemes orvoshoz menni.
2013. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy még nem állt be ha nemrég jött meg, de lehet valami hormonális is. Nőgyógyász!!
2013. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

lehetséges h petefészek, vagy méhgyulladás van a háttérben

beszélj szüleiddel, és keress fel anyukáddal egy nőgyógyászt

de ezt már akkor kellett volna ha a 2. kimarad!

2013. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem állt be, akár ilyen nagy kihagyások is lehetnek. De mindenképp menj el orvoshoz, lehet, h más oka van. De nem kell paráznod, nyugi. Voltál már nőgyógyásznál? Nem kell izgulnod - bár én is izgultam nagyon az elsőnél - egyáltalán nem annyira gáz, mint ahogy gondolni lehet :) Nyugodtan menj el, az a legbiztosabb.
2013. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lefogytál? Az is okozhatja, ha túl kevés lett a zsírszöveted egy fogyás következtében. Vagy nőttél, de nem híztál hozzá arányosan. Mivel tiniként sokat fogyizik az ember lánya, ilyen előfordulhat. Velem is megtörtént, és ennek köszönhettem első látogatásomat a nőgyógyásznál 15 évesen, csak annyira sötét volt az az orvos, hogy nem jött rá, mi bajom van, és hormonokkal akart volna tömni. De nem szedtem semmit, és később meghíztam, és meg is jött a mensi, de nem tudtam akkor még, hogy attól volt. Csak később jöttem rá, egy TV adásban volt téma ez, és rájöttem, hogy velem is ez történt.Ezért maradt ki 4-5 hónapig. Ott pl. arról is beszéltek, hogy a modellek is sokan küzdenek ezzel, mert hát soványaknak kell lenniük, és nagyon nem egészséges a testömmeg-indexük.
2013. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat: ) nagyon tartok a nőgyógyásztól.:s
2013. ápr. 17. 18:02
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos a nőgyógyász az egyetlen lehetőséged, mert biztosat csak ő tud mondani. Jó lenne utánajárni, hogy miért nem menstruálsz fél éve már.
2013. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónapot maradt ki annak idején, viszont utána teljesen szabályos lett.

Beszélj anyuddal erről és ha megnyugtatóbb, akkor menjetek el egy gyerek nőgyógyászhoz, ajánlgatták már itt, hogy keressetek esetleg női dokit, hátha kevésbé félnél tőle.

2013. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, várj még 2 hónapot és ha nem jön meg addig, akkor biztos, ami biztos, menjetek el anyukáddal a gyerek- vagy tini nőgyógyászatra.
2013. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb utánajársz, annál jobb, mert ha ne adj' isten valami baj lenne, akkor könnyebb gyógyítani, ha nem húzod az időt! Ha meg nincs semmi baj,-kívánom, hogy így legyen-akkor legalább megnyugodhatsz ha orvos mondja. Az első voltam.
2013. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!