Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Az APRANAX nevű gyógyszer...

Lovelyne kérdése:

SOS! Az APRANAX nevű gyógyszert csak orvos írhatja fel?

Figyelt kérdés
Nagyon erős görcseim szoktak lenni.Eddig Advil ultra fortéval enyhítettem, de szerintem már megszokhatta a szervezetem, mert nem akar használni.Utánajártam fórumokon, és sokan írtak az Apranaxról, hogy eléggé hatásos.Nospa, Algoflex M,Meristin,semmit nem használt, próbáltam.Ha tudtok írjatok gyógyszer neveket amik jók lehetnek mestruációs görcsökre!

2013. ápr. 19. 05:20
 1/6 Nosco ***** válasza:
28%
Csak orvos írja fel. Még esetleg a cataflam érhet valamit.
2013. ápr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Igen,csak orvos, én is ezt szedem görcsökre, tényleg a legjobb. Kérd meg a háziorvosod, hogy írja ki, nekem megteszi.
2013. ápr. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos orvossal nem tudom kiíratni mert nem otthon lakok és itt még nincs orvosom.Valmi más vény nélkül kapható gyógyszer esetleg ami hatásos?
2013. ápr. 19. 07:22
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Próbáld meg a Voltaren dolo 25 mg-t.Az hasonló gyulladáscsökkentő,fájdalomcsillapító,mint az Apranax és a Cataflam,de recept nélkül is kapható.
2013. ápr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2013. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Olyan nincs, hogy nem jutsz orvoshoz! Ez nagyon nagy felelőtlenség, mert bármikor kellhet akutan is. Egyikőnk sem védtelen.

Aparanx nagyon jó gyógyszer, de a menstruáció ELŐTT kell elkezdeni szedned kb 2 nappal ahhoz, hogy kifejtse a hatását. UGyanez igaz az algoflexre, cataflamra is.

2013. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!