Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Roaccutan/Sotret mellett...

Roaccutan/Sotret mellett védekezett valaki CSAK óvszerrel?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Most ez kb. ugyanaz, mintha azt kérdezted volna, hogy egy olyan személy védekezik-e csak óvszerrel, aki nem akar teherbe esni... Meg lehet csinálni, persze, csak rizikósabb.
2013. ápr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt most azért kérdeztem, mert ilyenekről nem nagyon írnak sehol, annyira nyomatja minden orvos, meg mindenki, hogy ez a gyógyszer+fogamzásgátló. De én úgy gondolom, nekem elég egyszerre csak egy gyógyszerrel "mérgezni" a szervezetemet. Csak a dokik biztos, hogy a fog.gátlót javasolnák igen erősen....... Azért kérdeztem, hogy ha valaki csak óvszert használt a gyógyszer szedése alatt, tudott-e róla az orvosa, meg mit szólt, stb.
2013. ápr. 20. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) Nekem az egyik ismerősöm szintén szedett Sotretet, és ő sem használta mellé a fogamzásgátlót, az biztos, hogy nagyon kell vigyázni, mert a nagy dózisú A vitamin teratogén, de ezt már biztos te is nagyon sokszor meghallgattad. Namármost, ez az ismerősöm közölte az orvossal, hogy tuti biztosan nem fog teherbe esni, de nem akar fogamzásgátlót szedni, az orvos erre azt mondta, hogy neki előírás, hogy felírja (nem mellesleg a bőrre is jó hatást gyakorol a fogamzásgátló, így kiegészítő terápiaként is működik), az a betegen múlik, ki is váltja-e. ;)
2013. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a választ!
2013. ápr. 21. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!