Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nők! Szerintetek az...

Lányok! Nők! Szerintetek az normális, hogy fájt, amikor felrakta a kacsát a nőgyógyászom?

Figyelt kérdés
Felrakta és majdnem elsírtam magam,annyira fájt.Életemben először voltam n.gyógyásznál.Majd mondtam,hogy ez nagyon-nagyon fáj és feldugta az ujját is. Na akkor üvölteni tudtam volna a fájdalomtól.Szűz vagyok még.Szerintetek ezért fájt?Vagy miért?
2013. ápr. 20. 09:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
elveszíteni. Az előző és az az előtti válasz írója vagyok.
2013. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy jártam. 18 évesen voltam (még szűz). és nagyon izgultam, ezért elfelejtettem mondani,hogy az vagyok (meg hát nem is kérdezte). és úgy fájt, hogy felsikítottam, erre csak annyit mondott, hogy ne mondd már, hogy ennyire fáj.:O azt hittem, hogy elbőgöm magam. na oda se megyek többet. ha sztk-ba megy az ember már nem is számíthat normális bánásmódra??:O


Igen, amúgy azért fájt, mert szűz vagy.

2013. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
12-es eggyüttérzek veled:)
2013. ápr. 20. 09:41
 14/31 anonim ***** válasza:
Szólni kellett volna, hogy szűz vagy. Persze ettől még lehetett volna óvatosabb a doki, amellett ha látta volna a szűzhártyát, talán nem vizsgált volna kacsával (valószínűleg sérülhetett korábban pl tampontól vagy sportoláskor). A manuális vizsgálat része a vizsgálatnak, tapintással tudják megállapítani a méh, petefészkek nagyságát, helyzetét - ez kacsával nem látszik, azzal csak a méhszájat, hüvelyfalat látják. Sajnálom,m hogy rossz élmény volt.
2013. ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
62%
Rendkívűl sajnálatos, hogy a durva vizsgálat mellett még beszólásokkal is fűszerezik az "élményt" gyakran.
2013. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem előző bocsi. Nem látta,hogy szűz vagyok,tehát nincs már szűzhártyám? Pedig még semmit sem dugtam fel,és tampont sem használok,csak betétet. Olyat meg nem sportolok,pl.szertorna,lovaglás.
2013. ápr. 20. 09:48
 17/31 anonim ***** válasza:
Férfi, vagy nő volt az orvos? És mennyi idős?
2013. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
A szűzhártya nem "van-nincs" kategória. Igazából egy gyűrű alakú képződmény, közepén egy pici lukkal. Mikor "átszakad", azt nem úgy kell elképzelni, hogy eltűnik, hanem hogy a luk kitágul, esetleg a hártya beszakad egy vagy több helyen -ez járhat vérzéssel, de nem feltétlenül, nem mindenkinél, hiszen van, hogy csak tágul és nem szakad. Egyébként sérülékeny, akár sportolásnál, vagy egy erősebb mozdulatnál is beszakadhat vagy kitágulhat. Ezért annak megállapítása, hogy valaki szűz-e vagy sem (mármint hogy volt-e férfival vagy sem) nem is olyan egyszerű feladat. Egyébként a hártya maradványai elkísérnek életünk végéig - nekem két szülés után is vannak még darabjai.
2013. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Férfi,öreg.
2013. ápr. 20. 10:06
 20/31 A kérdező kommentje:
Ja és amikor hazajöttem pár csepp vér volt a bugyimon.
2013. ápr. 20. 10:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!