Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt már valaki ilyet?...

Tapasztalt már valaki ilyet? Menstuáció kétszer egy hónapban?

Figyelt kérdés
A menstruációm elég rendszertelen mostanában. Fogamzásgátlót nem szedek! Mindig védekezünk a párommal óvszerrel, és mindig ellenőrizzük hogy nem e szakadt ki vagy nem e lyukas, és eddig még semmi ilyen probléma nem akadt (Szerencsére) A menstruációm most 8 nappal hamarabb jött meg. Pontosabban május 4. -én kevesebb volt mind szokott, és kevésbé volt véres mint szokott. Olyan 8-9 körül múlt el. És most a ciklusom olyan 13-14-15 megint megjött vagyis úgy néz ki, mert az elején barna folyásom volt de most rendes vért tapasztalok mint mikor megjön.Tapasztalt már valaki ilyet? mitől lehet?Mindig védekezünk így a terhesség szinte lehetetlen?!

2013. ápr. 20. 12:42
 1/5 palacsinta1992 válasza:
Én véleményem szerint lehet a terhesség előjele is. 2szer jött meg és utána az orvos közölte, hogy 5 hetes terhes vagyok. Jobb, ha elmennél nőgyógyászhoz, ha ott nem jársz olyan eredménnyel,hogy a terhesség az oka, akkor feltétlenül vizsgáltasd ki magad, mert akkor más ok miatt történt ez.
2013. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha elmúlik el fogok menni nőgyógyászhoz! De Ti is védekeztetek rendesen óvszerrel? és mégis terhes lettél?
2013. ápr. 21. 11:06
 3/5 palacsinta1992 válasza:
Igen védekeztünk, ezt hívják becsúszásnak, de nem bántuk meg, sőt már nagyon várjuk a pocaklakot. Ha elmúlik szerintem menj nőgyógyászhoz:)Sok szerencsét:)
2013. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hallod nagyon gáz nekemis ezvan amúgycsak 15 vagyok de minden hónapban 2x jön meg másfél éve!!!!tökre elegem van és kivagyok foggalmam sincs h mitől a melleim meg nem nőnek és tervezzük h elmegyünk nőgyógyászhoz:( volt olyan h egyikhét szombatján elmult és alig egy hét mulva kövi vasárnap megint megjött normálisan..ELEGEM VAN:-(((((((((
2013. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 palacsinta1992 válasza:
De miért nem mész el orvoshoz? semmibe sem kerül és gondolom van időd rá! Nem akarok okoskodni vagy bunkónak tűnni, távol álljon tőlem, de gondolom időd van és valójában a saját egészségedről van szó vagy lehet a piciéről? Minden féle képpen menj el orvoshoz az ilyet nem szabad halogatni. Rgy nő legyen nő. Én nekem 10 éves korom óta jött meg most vagyok 21 és minden félévben 1szer elmentem nőgyógyászhoz egy rutin vizsgálatra. Még ha az a fél év túlzás, akkor ajánlom mindenkinek az 1 éveset, szerintem senki nem veszt vele semmit, de te tudod a te tested, de ha nagyobb baj lesz, amit nem kívánok , akkor majd eszedbe fog jutni, hogy sokkal felelősségteljesebbnek kell lenned a testeddel szemben. Menj el orvoshoz én azt tanácsolom neked és reménykedjünk, hogy nincs baj:)
2013. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!