Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én utálom a barna folyást?

Csak én utálom a barna folyást?

Figyelt kérdés

van peteérésemkor,menzeszem előtt 1 héttel is és addig tart amíg meg nem jön.aztán a vérzés utolsó pár napján is van. Emiatt sok tisztaságit kell venni,néha már az anyám tisztaságijait is én használom el. Elég az nekem,hogy vérzés alatt betétet használok,erre mégis a hónap többi napján is azzal kell töltenem az időm hogy tisztaságikkal szenvedjek,mert nélkülük foltos lesz az alsóm. És már idegekkel sem bírom hogy napokig barna jön belőlem.

Már nagyon elegem van. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? : (



2013. ápr. 21. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál voltál már? Lehet, hogy valami hormoningadozásod van, ezért nem ártana megnézetni.
2013. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem,nem voltam.de anya nem is tud erről.meg nem is szeretném elmondani mert van elég baja. És neki is van barna folyása a vérzése előtt,de nem ennyiszer és ilyen sokáig.
2013. ápr. 21. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont azért kéne elmenned orvoshoz, mert Neked sokáig van.
2013. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:-(

Nem lehet attól hogy csak 6 hónapja jött meg először? Talán majd elmúlik idővel a probléma?

2013. ápr. 21. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne utánajárni, hogy mi az oka. Márpedig biztosat csak orvos mondhat. Előző voltam.
2013. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

és anyud azt sem veszi észre h eltűnnek a betétei?

szerintem vegyél menstruációs csészét azt csak ki kell mosni és újra fel lehet használni... és kamillával mosogasd át arrafelé magad de van ilyen kúp is asszem a canestennek és nem is vényköteles...

2013. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de,feltűnt neki.

én tuti nem fogok csészét használni,hisz a tampon sem megy fel.

2013. ápr. 21. 13:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Előfordulhat ilyen. még csak 6 hónapja volt az első? és rendszeres amúgy?

Mennyi idős vagy?

2013. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

a többiekéhez képest rendszeres :d mármint minden hónapban megjött 19 és 36 nap között.

15 leszek 3 hónap múlva.

2013. ápr. 21. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!