Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ez miért van? Mit tegyek?

Most ez miért van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval szerintem valami velem nagyon nem oké menstruációt illetően. Ugyanis nagyon sokat kimarad. Mondom az időpontokat. Július 29., Augusztus 29. aztán Szeptemberben kimaradt és a következő Október 9.-én volt, aztán November 8., aztán a December és a Január megint kimaradt. Az utolsó időpont az Február 7.-én volt, és már Április vége van. Aggódom, hogy valami nincs rendben velem. Itthon vagyok ebben a tanévben továbbtanulási okok miatt, így nem nagyon megyek sehová, de most már hogy jobb idő van többet mozgok. Ez befolyásolhatja? Mármint a punnyadás? Vagy valami más bajom lehet? Ráadásul a családdal most tervezünk egy 12 napos nyaralást és anyumnak kamuznom kellett a dátumot illetően, mert fogalmam sincs mikor fog megjönni, egyáltalán ha megfog. De most mit tehetnék? Irtózom az orvosoktól. Nekem ez nem menne, hogy valaki bennem turkáljon. Még pasim se volt, szóval totál meg lennék illetődve. Anyának meg nem akarok szólni, hiába hogy ez lenne a helyes, de így is annyi gondunk van, meg neki is, hogy nem akarom ezzel terhelni. De akkor mit tegyek? Szerintetek mi bajom van? Lehet hogy PCOS?
2013. ápr. 23. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig el kell menned orvoshoz, mert komoly baj is lehet belőle. Nem kell félni az orvostól.
2013. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!