Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
Ma kezdeném szedni,de annyi negativat olvastam róla hogy nem tudom hogy elkezdjem-e eggyáltalán szedni!

2013. ápr. 26. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
1 évig szedtem, semmi negatívat nem tapasztaltam, csak pozitívat. Mindig tudtam napra pontosan mikor jön meg, enyhébbek lettek a görcseim..nekem bevált.
2013. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1,5 évig szedtem, elején fájt tőle a fejem, de ez csak pár nap volt. Aztán kinyírta a libidómat, így letettem. Szedése után felborult a ciklusom, de mivel PCO-t állapítottak meg, aminél segíteni szokott, így valószínűleg nem attól van.
2013. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,mindenkinél más jelentkezik! Ha el is kezdem szedni (1-2hét utá) és jelentkezne mellékhatás és abba hagyom,nem lesz bajom ? Érdemes rögtön menni orvoshoz?
2013. ápr. 26. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!