Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Fogamzásgátló tabletta mellett más is szokott peteérés szerű tüneteket érezni?

Figyelt kérdés
Pont amikor elvileg peteérés lenne, bővebb folyás, és petefészek tájéki nyomás. Én pl ezeket szoktam érezni, ez vajon normális, vagy nagyon nem?
2009. szept. 27. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én is éreztem már középfájdalomszerűt a petefészkemnél, és tojásfehérjeszerű nyákom is volt már gyógyszer mellett, igaz, nem a peteérés idejében. A dokim szerint ezek normális tünetek, mert a tabletta a testben ál-terhességet idéz elő a hormonok miatt és ezek mind előfordulhatnak a hormonok hatására.
2009. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hú, köszi, megnyugodtam kicsit:)

Látom más is feltett ehhez hasonló kérdést, akkor már tényleg nemvagyok ezzel egyedül:)

2009. szept. 29. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont most tettem fel én is egy ilyen kérdést, nem vettem észre, hogy már te megtetted:) De igen, hasonló helyzetben vagyok most én is, de megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül:)
2010. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!