Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggel volt egy kis barnás...

Csűcsű kérdése:

Ma reggel volt egy kis barnás folyásom. Fogamzásgátlót szedek most tartok a 15. szemnél. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 10:35
 1/4 Napsugar11 ***** válasza:

Áttöréses vérzésnek hívják, és a nem megfelelő fogamzásgátló szedése okozhatja. Vissza kellene menni a nőgyógyászhoz, de van amikor még kivár, és ez a második-harmadik hónap körül rendeződik.


Ha akkor sem, akkor váltani szoktak másikra.

2013. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,már 3éve ezt szedem kb,és még nem volt ilyen.
2013. ápr. 28. 21:14
 3/4 Napsugar11 ***** válasza:

Értem, az más... Nem hagytál ki esetleg egy szemet? Vagy nem voltál beteg, esetleg hasmenés? A fogamzásgátló leállítja a hormon hatására a peteérést, és ha nem szednél fogamzásgátlót, akkor azt mondanám, hogy a barnás folyás a peteérés hiánya, vagy alacsony hormonszint miatt van. Abban az esetben ez lehet a mögöttes ok. Viszont nálad eleve le van állítva a peteérés, és alacsony a hormonszint, vagyis lehetne, de akkor minden fogamzásgátlót szedő nőnél előfordulna.


Ami még elő szokott fordulni az valamilyen gyulladásos betegség az adott területen.

2013. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem biztos nem hagytam ki,és ezen kívül nincs is más panaszom,ma már nem volt folyásom,azt hittem h terhes is lehetek.
2013. ápr. 29. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!