Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok, de még mindig...

14 éves vagyok, de még mindig nem jött meg. Fehér folyásom van, már egy jó ideje. Szinte minden osztálytársamnak van már. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kicsit ducibb is vagyok az átlagnál,meg gyerekkoromban nehezen rakódott le a D vitamin.És már hallottam olyat,hogy a D vitamin a hormonokat is befolyásolhatja.

2013. ápr. 28. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
16 éves korodig nem kell aggódnod :)
2013. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm!Mondjuk én is evel szoktam nyugtatni magam,de azért még is egy kicsit rossz,amikor a lányok ott mesélik,hogy így görcsöl a hasuk,úgy görcsöl a hasuk,és mindig mondják,hogy addig örüljek,amíg nincs,de azért mégis a gyermekáldásnál nincs szebb dolog.És csak is azért akarom annyira,hogy megjöjjön.
2013. ápr. 28. 20:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy más lány már menstruál, mert az nem valami kiváltság, hanem a nemi érés része, ami mindenkinél más időben következik be, de 16 éves korodig nem kell aggódnod ha nem menstruálsz. Egy korábban menstruáló lány semmivel sem ér többet, mint akinek később jön meg!
2013. ápr. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17 éves korodra kell majd megjönnie.
2013. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen normális.
2013. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én is 14 vagyok, nekem már megjött, de amikor van, akkor hidd el nagyon irigylem azt akinek még nincs.

Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy még nem jött meg neked.

2013. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha ducibb vagy az átlagnál akkor van rajtad elég zsír ahhoz hogy megjöjjön. akkor tuti a d vitamin miatt van,mert volt egy kutatás és azt mutatták ki hogy a d vitaminban szegényebb lányoknak előbb megjön.akiknek meg magas a d vitamin szintje,annak később jön meg.

ha már 14 éves vagy és testileg gondolom elég fejlett és folyásod is van(2 éve van már?),akkor meg kell jönnie.

2013. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
van,több mint 2 éve.
2013. máj. 1. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:
A 04-29 06:38-as vagyok. 16 éves korodig akkor sem kell aggódnod!
2013. máj. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14 évesen már gyereket akarsz?? Barbibabázz vagy labdázz inkább.
2014. szept. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!