Mikor?

Figyelt kérdés
Körülbelül mikor szokott beállni az, hogy tudd, mikor jön meg? 14/l.
2013. ápr. 28. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változó. Nekem 12 évesen jött meg először, és azóta sem kottára szabályos. Általában 2-3 nappal előbb, vagy később jelentkezik. Azért persze pár hónap után nagyjából ki lehet számolni mikorra várható. Amúgy 30 felett vagyok!
2013. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az?
2013. ápr. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még van pár éved rá. De legalább 2 év szokott lenni mindenkinek az első után. De 16-17 éves korod körülre már be kéne állnia mindenképpen. Viszont sok nőnek nem jön napra pontosan csak mondjuk 28-31 nap között. Ez is telejsen normális még, igaz a pontos napot nem tudják, de azért tudnak rá számítani hogy na mostanában. na meg azért vannak az ugynevezett pre mens tünetek. Annó tini kroban nekem sem volt most már van és érzem elötte jó ár nappal hogy készülődik, ilyenkor már van nálam betét.
2013. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 éves korod körül.
2013. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16-17 éves korra.
2013. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!