Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek nőgyógyászhoz, ha...

Menjek nőgyógyászhoz, ha 2héttel az előző menstruációm után megjött?

Figyelt kérdés
Nem fordult még velem ilyesmi. 18/L

2013. ápr. 29. 22:56
 1/8 A kérdező kommentje:
* Nem fordult elő. Köszi a válaszokat előre is! :)
2013. ápr. 29. 22:58
 2/8 anonim ***** válasza:
En nem vagyok lany es csak annyit szeretnek hozzatenni, h az egyik haverom meselte, mikor egy lany el kezd nemi eletet elni akkor ez a ciklusa felborul es ossze-vissza fog neki megjonni. Az en tapasztalatom meg az, hogy ez nem mindegyik lanyra igaz. Felfazasokbol szokott lenni a baj...
2013. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem árt, ha elmész nőgyógyászhoz. Elméletileg csak a két ciklus közti vérzés (tehát a normál menstruáció) tekinthető normálisnak, minden egyéb kóros.

Persze 1 alkalom miatt még nem vagy beteg, de nem árt egy kivizsgálás.


(Egyébként nem szedsz fogamzásgátlót, nem lehet, hogy kihagytál 1-2 szemet?)

2013. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ovulációs vérzés is lehet. Néha előfordul a tüszőrepedéskor, kevesebb, mint a menstruációs vérzés, 2-3 napig tart csak.
2013. ápr. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig csak az a biztos, amit az orvos mond!
2013. ápr. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is ovulációs vérzés lehet, ami erősebb a szokásásnál.

Nem hiszem, hogy kellene bármit is csinálnod, legfeljebb, ha a következő ciklusok mközött is így előjönne, menj majd el orvoshoz.

2013. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ovulációhoz lehet szerintem is köze. Nyugi, semmi baj.
2013. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót, és lassan már egy éve rendszeres a nemi életem, szóval az nem hiszem, hogy bezavarhatott. Azt hiszem, várok még, és ha megint előfordul, akkor nőgyógyászhoz megyek. Köszi a válaszokat és a megnyugtatást! :)
2013. máj. 12. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!