Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális még ilyen korban?

Ez normális még ilyen korban?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és még mindig jönnek ki pattanásaim, valamint még mindig annyira izzadok, mint valami 15 éves tini. Ez normális?
2013. ápr. 30. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézni a táplálkozási szokásaidat, attól is lehetnek ilyen problémák.
2013. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon erősen izzadtam és mindenféle szert kipróbáltam,izzadásgátlókat,aztán 350 ft körül megvettem a solution antisudoricat és az bevált heti egyszer használom,leírom a használatát,mert útmutatót nem adnak hozzá sokszor,fürdés után kell használni,frissen tehát még aznap borotvált hónajon nem szabad,egy kis ecsettel,fülcuccával vagy vattával szépen kis mennyiséget felkensz a hónajadhoz és kész is,nem kell másnap lemosni,hanem simán amit szoktál izzadásgátlót használni azt használód ugyanúgy.Ennyi,kicsit csíphet,és viszkethet,de nekem bevált.A pattanásokra nem tudok mit mondani,lehet bőrgyógyászhoz kellene menned,az elküldene vérvételre és adna valami speciális szert rá.
2013. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a tippet!

Nemrég vettem ezt a vichy-s izzadásgátlót amire mindenki azt mondta hogy hűdejó, de nekem max. akkor válik be, ha csak itthon ülök szobahőmérsékleten. Szóval ki fogom próbálni, köszi!

2013. máj. 1. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!