Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem felfáztam! Nagyon...

Azt hiszem felfáztam! Nagyon ég (borzasztóra fáj) és szúr és állandó pisilési ingerem van! Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Holnap az ünnep miatt nem tudok orvoshoz menni, addig mit tudok csinálni itthon? Nagyon fáj!
2013. ápr. 30. 18:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem bírok felkellni, annyira fáj!
2013. ápr. 30. 18:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel a körzeti orvost - mondd el mi van és kérd meg írjon fel rá gyógyszert. És valaki, vagy te érte megy - most még ott vannak
2013. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki el tud vinni autóval, családtag, rokon, ismerős, szomszéd, akkor elmehetsz ügyeletre.

Addig meg kamillateával tudsz segíteni, ihatod is és csinálhatsz vele ülőfürdőt is.

2013. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én elmentem a sürgősségire. igaz az nap közben volt, csak kórházban dolgozom és így egyszerűbb volt, mint szenvedni addig amíg eljutok orvoshoz. ha tudsz akkor monural-t írass fel, ill igyál sokat és részesítsd előnyben a tőzegáfonyás teákat, ill a vesetisztító teákat.
2013. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gyógyszertár sincs már nyitva és holnap sem lesz! Annyira kellemetlen ez nekem!
2013. ápr. 30. 18:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj,akkor jobb,ha elmész orvoshoz,vagy ha már nem rendel,akkor ügyeletre.Igyál sokat.A tőzegáfonya-kapszula illetve tea is nagyon jó.
2013. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért kellene ügyeletre menned, gondolom vidéki vagy, helyben az meg nincs, ezért írtam, ha valakinek van autója, akkor be tudna vinni, ott megvizsgálnának, írnának gyógyszert és azt az ügyeletes patikába ki is tudnád váltani, mert ünnepnapokon ügyeletes patika is van.
2013. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Remélem már jobban vagy!? Igyál nagyon sok folyadékot!!!
2013. máj. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már jobban vagyok! Igazából azóta nem nagyon fáj és sokat iszok! Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 1. 10:47
 10/11 anonim válasza:
hát... tudom milyen kellemetlen érzés meg minden, mert nekem is volt és nekem anyukám egy különös betétet vagy mit adott (lány vagyok) ;)
2013. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!